Poznaj nas bliżej
Centrum Pasja szkoła matematyk i języka angielskiego we Wrocławiu - Kadra

Kadra Centrum z Pasją to prawdziwi pasjonaci swoich zawodów. Nauczyciele zarażają dzieci swoją pasją, dbając o ich prawidłowy rozwój oraz efekty.

Joanna Grodecka- założycielka Centrum z Pasją oraz współautorka programu Matematyka EZO oraz Matematyka w Przedszkolu, jest absolwentką Politechniki Wrocławskiej, wydziału PPT, kierunek Matematyka Stosowana. Prywatnie mama dwójki dzieci, kocha góry, podróże oraz sport. Stale się rozwija aby miejsce, które powstało w 2011 roku spełniało oczekiwania dzieci i rodziców oraz osób w nim pracujących.

„Od zawsze lubiłam nauczać i cieszę się, że udało mi się stworzyć wspaniałe miejsce, w którym królową jest bezdyskusyjnie MATEMATYKA, a najważniejszy jest młody człowiek – nasz uczeń. Wraz z moim wspaniałymi współpracownikami zapraszamy wszystkich rodziców, opiekunów oraz wasze dzieci do szkoły EZO,  do miejsca, które powstało z myślą o dzieciach i dla dzieci, tych małych oraz trochę starszych”.

Jak się zapisać?

Wystarczy wypełnić formularz. Karolina lub Nikola oddzwonią do Państwa najszybciej jak to będzie możliwe w celu umówienia się na zajęcia próbne. Chętnie udzielą również informacji na temat programu nauczania oraz odpowiedzą na pytania dotyczące szkoły, programu, cen i planu zajęć.